Subscribe a newsletter

Technologijos

Technologijos

AB „Šilutės baldai“ įdiegtos pažangiausios žinomų įmonių HOLZMA, WEMHONER, HOMAG, WEEKE, VITAP, CEFLA, WENJAKOB medienos apdirbimo staklės, apdirbimo centrai ir linijos. Gaminių projektavimu ir įtraukimu į gamybą rūpinasi technologų konstruktorių padalinys, o gamybą prižiūri savo srities specialistų komanda.

 

Mūsų privalumai

 

Lanksti gamyba – patyrę specialistai ir modernios technologijos leidžia įmonei itin greitai ištobulinti ir į masinę gamybą įdiegti naujus produktus. Kasmet apie 20–25 proc. AB „Šilutės baldai“ pardavimų sudaro nauji gaminiai.

 

Produktų kompleksiškumas – įmonė turi unikalią galimybę gaminti produktą naudodama įvairias medžiagas bei apdailą ir derindama medžio masyvo ir medžio plokščių detales.

 

Gaminių kūrimas ir (ar) ištobulinimas – bendrovės technologų konstruktorių komanda specializuojasi kurdama naujus gaminius ir pritaikydama juos gamybai tiek AB „Šilutės baldai“, tiek kitose SBA baldų grupės įmonėse.

 

Unikalios technologijos – įmonės sukaupta praktinė patirtis leido sukurti išskirtinius technologinius sprendimus, leidžiančius įgyvendinti sudėtingus užsakymus.

 

Efektyvi gamyba iš medžio masyvo – viename iš trijų AB „Šilutės baldai“ cechų gaminami medžio masyvo baldai ir jų detalės. Gamybos procesas apima visus etapus – nuo šlapių vieno pjovimo lentų apdirbimo iki baldų nulakavimo pigmentiniais ir skaidriais lakais bei supakavimo. Tai leidžia pasiekti maksimalų gamybos efektyvumą.

 

Valdymo sistemos ir standartai

Įmonėje įdiegtos modernios verslo valdymo sistemos, užtikrinančios aukščiausią kokybę ir tvarumą: 

  • verslo valdymo ir apskaitos sistema SAP;
  • kokybės vadybos sistema ISO 9001;
  • aplinkos apsaugos vadybos sistema ISO 14001;
  • energijos naudojimo vadybos sistema ISO 50001;
  • gamybos efektyvumo sistema LEAN.