Subscribe a newsletter

Mes ir bendruomenė

Mes ir bendruomenė

UAB „Šilutės baldai“ yra didžiausia darbdavė Pamario krašte ir viena didžiausių regiono įmonių.

Bendrovė ne tik aktyviai prisideda įgyvendinant bendruomenės iniciatyvas, bet ir pati kuria naujas tradicijas.

2015–2016 m., bendradarbiaudama su Šilutės savivaldybe ir Šilutės miesto meno mokykla UAB „Šilutės baldai“ įgyvendino „Šilutės sienos“ projektą.

Kartu su bendruomene buvo sukurtas ilgiausias miesto metraštis Lietuvoje. 500 metrų tvora, juosianti seniausią miesto pramonės objektą, baldų bendrovę „Šilutės baldai“, tapo meno kūriniu, kuriame atspindimi visi svarbiausi daugiau nei 500 metų istorijos įvykiai ir asmenys: nuo pirmojo Šilo karčemos paminėjimo Vokiečių ordino Klaipėdos komtūro privilegijoje iki didžiojo Šilutės potvynio ir trumpo laikotarpio, kai miestą valdė Prancūzija.

Su Šilutės menų mokykla AB „Šilutės baldai“ 2017 m. surengė ir Vasario 16-osios minėjimą „Mažųjų rankose – pasakiška Lietuva“. Įmonės kolektyvas pagamino ir 5 miesto darželiams padovanojo natūralaus medžio kaladėlių. Per renginius Šilutės meno mokyklos dailės mokytojai ir mokiniai mokė mažuosius piešti ant kaladėlių Lietuvos valstybingumo simboliais tapusias pilis, papasakojo jų istoriją.

Ši „Šilutės baldų“ iniciatyva buvo įvertinta Lietuvos Respublikos Prezidentės apdovanojimu akcijoje „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“.

„Šilutės baldų“ kolektyvas nuolat aktyviai dalyvauja miesto šventėse ir bendruomeniniuose renginiuose, tokiuose kaip akcija „Darom“.

Įmonė buvo ilgametė „Šilutės“ krepšinio klubo rėmėja.