Subscribe a newsletter

Karjera

„Šilutės baldai“ yra didžiausias darbdavys Pamario krašte. Įmonėje šiuo metu darbuojasi apie 800 žmonių, nemažai jų bendrovėje dirba šeimomis, o kai kurie – dinastijomis, savo gyvenimą su „Šilutės baldais“ susiejo jau antra ar net trečia tos pačios šeimos karta.

Savo darbuotojams mes siūlome:

  • laiku mokamą ir regiono mastu konkurencingą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • papildomas garantijas darbuotojams, numatytas kolektyvinėje darbo sutartyje;
  • mokymų ir profesinio tobulėjimo programas – stažuotojų, jaunųjų lyderių, stipendininkų programas;
  • karjeros įmonėje ir SBA grupėje galimybes;
  • aprūpinimą darbo drabužiais ir avalyne;
  • maitinimą įmonės valgykloje su nuolaida darbuotojams;
  • transportą į darbą ir iš jo patvirtintais maršrutais;
  • pagrindines stomatologo paslaugas.
   

Užaugusi „Šilutės balduose“

Dovilė Sveikataitė-Žymančienė, AB „Šilutės baldai“ vyr. technologė

„Esu užauginta „Šilutės balduose“, – šypsosi šilutiškė Dovilė, kurios tėveliai susipažino ir savo laimę sukūrė dirbdami mūsų įmonėje. Dovilė puikus pavyzdys, kaip galima daug pasiekti, jei labai nori, stengiesi ir bandai įgyvendinti savo svajonę.

Nuo pat vaikystės ji buvo aktyvi, linkusi į meną – lankė šokius, baigė dailės mokyklą, todėl tėvai galvojo, kad taps architekte. Tačiau Dovilė žengė tėvelio pėdomis ir įstojo į Kauno technologijos universitetą, kur įgijo medienos gaminių technologijos ir dizaino bakalauro bei medienos inžinerijos magistro laipsnį. Kad įsitikintų, jog pasirinko teisingą gyvenimo kelią, tėvo paraginta ji jau nuo pirmo kurso vasaromis atlikdavo praktikas „Šilutės balduose“ – pradėjo nuo darbininkės pareigų ir gamybos ceche išbandė beveik visas specialybes. Dirbti baldų įmonėje Dovilei buvo įdomu, be to, tokia praktika jai buvo labai naudinga studijuojant universitete, nes gamyboje įgyta patirtis pravertė mokantis.

Po studijų Dovilė grįžo į gimtąjį Pamario kraštą ir prisijungė prie mūsų senas baldų gamybos tradicijas turinčios komandos – pradėjo dirbti technologe ir po truputį kopė profesiniais laiptais. Nuo 2016 m. D. Sveikataitė-Žymančienė yra „Šilutės baldų“ vyr. technologė. „Darbas patinka, nes kiekviena dieną sužinau ir išmokstu vis kažką naujo. Sutinku labai daug įdomių žmonių ir turiu galimybę tiesiogiai bendrauti su mūsų partneriais užsienyje – studijuodama apie tokią galimybę galėjau tik pasvajoti“, – šypsosi Dovilė ir priduria, kad SBA įmonių grupėje labai daug galimybių įgyvendinti savo svajones.